NEDEN GETAC?

Yüksek müşteri memnuniyeti, ince ve hafif tasarımlar, kesintisiz güç için çift batarya, yeni nesil işlemciler ve daha bir çok özellik.
Getac'ı daha yakından tanıyın...DAYANIKLI MOBİL BİLGİSAYAR ÇÖZÜMLERİNDE GÜÇLÜ İŞBİRLİĞİ;


Dayanıklı Tablet ve Dayanıklı Notebook konusunda dünyanın en önemli üreticilerinden biri olan Getac Technology Corporation ürünlerinin Türkiye’de satışı ve Teknik servis hizmetleri konusunda uzun yıllardır Noya Bilgisayar ile işbirliği yapıyor. Getac Türkiye Yetkili Distribütörü ve Yetkli Servis ve Onarım Merkezi olan Noya Bilgisayar, tüm Getac ürünlerini hızlı ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerine sağlarken, garantili ürünler dahil olmak üzere tüm Getac ürünlerine onarım ve yedek parça hizmetlerini de eksiksiz olarak sunuyor.HER YÖNÜYLE DAYANIKLILIK
İÇİN TASARLANAN ÜRÜNLER
Şüphesiz Getac Dayanıklı Bilgisayarların sahip olduğunuz en iyi seçenek olduğunu düşünüyoruz. Fakat bu biraz önyargılı görünebilir. Ancak Getac sahip olduğu 250’den fazla tam zamanlı çalışan mühendis kadrosu ile gerçek hayatta yaşanan sorunları çözmek için durmadan çalışmaktadır. Tüm bu çalışmalar sayesinde her Getac ürünü güneş altında okunabilirlikten, termal ısı yönetimine, güç yönetiminden mekanik tasarım ve hatta benzersiz gece görüş ve tuzlu ortam koruma çözümlerine kadar onlarca teknolojiyi barındırır.
İnce ve Hafif Tasarımlar.


Temelde her zaman dayanıklılık için tasarlansa da Getac’ın ince ve hafif Notebook ve Tabletleri dayanıklı mobil ürünler dünyasında devrim yaratıyor. F110 Tam Dayanıklı Tablet ve V110 Tam Dayanıklı Çevrilebilir Notebook ürünleri Windows İşletim Sistemi ile çalışan ve bu zaman kadar ürettiğimiz en ince dayanıklı mobil bilgisayarlar. V110 Tam Dayanıklı Çevrilebilir Notebook sadece 1.98 Kg ağırlık ve 34mm kalınlığa sahip. Bu tasarım ile bir önceki modelden %28 daha hafif ve %30 daha ince olan V100 tasarım sınırlarını zorluyor.

Limitsiz Güç İçin Çift Pil.

Aslında ürünlerimizin en iyi özelliklerinden birisi en basit olan olabilir. Tek bir çıkartılabilen pil yerine yeni F100 dayanıklı tablet ve V100 dayanıklı çevrilebilir notebook modellerimiz iki adet hot-swap pil özelliği sayesinde kesintisiz ve sınırsız pil ömrü sağlayabilmektedir. Bu sayede pillerden birisini bilgisayarı ve hatta yazılımları kapatmak zorunda kalmadan tam şarjlı pil ile değiştirme imkanı sağlanabilmektedir.

Yeni Nesil İşlemciler

Teknoloji harikası yeni nesil Intel® Core i5 ve i7 işlemcileri kullandığımız yeni B300 dayanıklı notebook bir önceki jenerasyon 1 modeline göre %27 daha hızlı çalışma performansı sağlamaktadır.

Bu çift çekirdek işlemciler günümüzün daha karmaşık işlem yapma ihtiyaçlarına cevap verebilen çoklu işlem yeteneklerine sahiptir. Bu yeni nesil işlemciler sayesinde B300 dayanıklı notebook, karmaşık haritalama, video işleme ve hatta araç plakası tanıma gibi zor görevleri başarı ile yerine getirmektedir. Turbo Boost ve Hyper Threading gibi gelişmiş teknolojiler sayesinde tüm dayanıklı bilgisayarlarımız onlara verdiğiniz her türlü zorlu görevi başarı ile yapabilmektedir.LumiBond®: Daha İyi, Daha Parlak, Daha Güçlü


Getac’ın devrim yaratan LumiBond teknolojisi diğer dayanıklı tablet ekranlarına göre çok daha iyi okunabilen, daha yüksek kontrast ve parlak renklere sahip bir ekran sunar. Bu teknoloji, LCD panel ve dokunmatik ekranın laminasyonunu sağlayan bonding işlemi sayesinde görüntü kalitesi ve dayanıklılığı benzersiz şekilde arttıran tek parça bir LCD ekran elde edilmesini mümkün kılmaktadır. LumiBond teknolojisi yeni T800, F100 dayanıklı tablet ve V110 dayanıklı çevrilebilir notebook modellerinde sunulmaktadır.

Güneş Altına Okunabilir Ekran


Getac tarafından geliştirilmiş olan QuadraClear® çözümü, parlak, yansımasız ve diğer ekranlardan 6 kat daha iyi kontrast oranına sahip bir ekran sağlarken sahada ihtiyaç duyduğunuz uzun pil ömrünü de sunabilmektedir. QuadraClear® düşük güç tüketimine sahip LED ekranı sayesinde yüksek dayanıklılık ve stabil bir ekran parlaklığını garanti eder. Öyle ki 1400 NITs değerine ulaşabilen parlaklığı sayesinden Getac QuadraClear® ekranları için “hayranlık uyandıran bir özellik” denmesi çok da şaşırtıcı değildir.


Ultra Hızlı Bağlatılar


Hem 3G/4G hem de Wi-Fi kablosuz bağlantı teknolojileri sayesinde nerede olursanız olun 7/24 bağlantı kurabilir ve çalışmanıza devam ederek verimliliğiniz arttırabilirsiniz. Getac dayanıklı bilgisayar ürünleri ile sunulan yeni nesil kablosuz bağlantı teknolojileri sayesinde sürekli ve yüksek hızlarda bağlantı kurarak kritik görevlerinizi tamamlayabilirsiniz.
Her İhtiyaca Uygun Bir Tablet Sunabiliriz


Getac’ın sürekli büyüyen tablet ürün ailesi sayesinde, Android 7” tabletten Windows 8”, 11” ve 14.1” tabletlere kadar her türlü uygulamada ihtiyacınıza çözüm getirebilecek bir ürün sağlayabiliyoruz. Tüm tabletlerimiz devrim yaratan LumiBond teknolojisine sahip ekranları ile diğer ürünlere göre güneş altına daha iyi okunabilme, daha iyi kotrast oranı ve parlak renk özellikleri sunmaktadır. Tüm tabletlerimizi düşme, şok, darbe, titreşim ve sıvı dökülmelerine karşı koyacak şekilde içten dışa dayanıklı olarak tasarlayıp üretip, dayanıklılıklarına garanti altına almak için MIL-STD ve IP kriterlerine göre test edip sertifikalandırıyoruz.
Hayatta Kalmak İçin Üretildi


Sadece Getac kasasını bile kendi ürettiği dayanıklı bilgisayarlar tasarlayıp üretebilmektedir. Yüksek kaliteli magnezyum alaşımından üretilen tam dayanıklı mobil bilgisayarlarımız özellikle kasanın dayanması gereken düşme, şok, sıvı teması ve titreşim gibi 4 temel zorlukla baş edebilecek mühendislik ögelerine sahiptir. Ürünlerimizin yüksek yalıtımlı tasarımları sayesinde toz ve nema karşı yüksek dayanıklılık garanti altına alınmaktadır. Ve bu sayede Getac, ürünlerinin MIL-STD-810G, IP65 ve MIL-STD-461F standart sertifikasyonları için bağımsız test laboratuvarları ile çalışmaktadır.


Daha İyi Isı Yönetimi.

Birçok dayanıklı bilgisayar kasanın içerisinde oluşabilen ısıyı kontrol edebilmek için CPU performansının %36’ya kadar düşürmek zorunda kalmaktadır. Getac termal mühendisleri kasanın içerisindeki ısıyı uzaklaştırmak için içi sıvı dolu bakır borulardan oluşan benzersiz bir çözüm icat ederek ürünlerimizdeki işlemcilerin daha az ısınmasını ve bu sayede neredeyse tam performans ile çalışmasını sağladılar.

Magnezyum Alaşım Kasa

Sadece Getac kasasını bile kendi ürettiği dayanıklı notebooklar tasarlayıp üretebilmektedir. Tüm tam dayanıklı notebook modellerimiz magnezyum alaşımlı ve 4 farklı parçadan oluşan kasa yapısına sahiptir. Getac’ın magnezyum alaşım kasa üretimindeki gelişmiş uzmanlığı sayesinde düşme, darbe ve sarsılmalara karşı hizmet vermeyi sürdürebilen dayanıklı notebooklar üretilmektedir.

Tam Sertifikalı Dayanıklılık

Getac olarak ürünlerimizin MIL-STD-810G, MIL-STD-461F IP Koruma Sınıfı sertifikalandırmalarında uluslararası bilinirliğe sahip, bağımsız araştırma ve mühendislik laboratuvarları ile çalışarak tüm Getac ürünlerinin gerekli standartları en üst seviyede karşılamasını sağlıyoruz.

Dayanıklılık İçin Test Edildi

Getac Dayanıklı Bilgisayarları her gün Getac Ar-Ge laboratuvarında bir seri işkence benzeri testlere tabi tutulmaktadır. Ürünlerimizi test ederken kullanıcıların hiçbir zaman kullanmayacağı şekilde zorlu şartlar yaratırız. Hatta onları kasıtlı olarak kırarak limitlerini anlar ve mühendislerimizin yeni ürünleri çok daha iyi yapmalarını sağlarız.

Aşırı Ortamlar.

Dayanıklı bir bilgisayar için dondurucu soğuk ortamlar dahil her ortamda çalışabilmek hayati önem taşır. B300 Tam Dayanıklı Notebook gibi ürünlerimiz standart olarak -20°C de çalışma sıcaklığı desteği sunmaktadır. Hard Disk yuvasının sahip olduğu ısı yalıtımı ve mikro bir ısıtıcı plaka sayesinde dayanıklı bilgisayarlarımız dondurucu soğuklarda bile veri kaybı riski yaratmadan başlatılabilmektedir.

Doğuştan Dayanıklı.

Dayanıklı bilgisayarlarımız birçok insanın gitmek istemeyeceği coğrafyalara gitmektedir. Her zaman en ön safta yer alırlar ve çoğunlukla dünyanın en zorlu şartlarına sahip bölgelerinde hizmet verirler. Bu nedenle sadece dayanıklı bir bilgisayar üretmekle kalmayız. Getac olarak mühendislik deneyimimizi içten dışa tamamen dayanıklı bir ürün tasarlamak için seferber ederiz.